• 1399/09/12 - 14:19
  • 644
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

اطلاعیه امکان درخواست تاییدیه برخط مدارک تحصیلی وزارت ‏آموزش و پرورش جهت استفاده دانشجویان در فرآیند ثبت نام ‏دانشگاه و متقاضیان تسهیلات خدمات آموزشی در مرکز خدمات ‏آموزشی

با توجه به راه اندازی سامانه جدید و برخط صدور تاییدیه مدارک تحصیلی توسط وزارت آموزش و پرورش، به اطلاع می رساند دانشجویان داخل کشور برای اخذ تاییدیه مدارک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی خود جهت ثبت نام در دانشگاه‌ها و دانشکده های علوم پزشکی داخل، می توانند از طریق این سامانه به آدرس:http://emt.medu.ir  اقدام نمایند.

همچنین دانشجویان شاغل به تحصیل در خارج و دانش آموختگان خارج از کشور که متقاضی تسهیلات و خدمات آموزشی از مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشند نیز می توانند برای دریافت تاییدیه مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی خود از طریق این سامانه اقدام نمایند.

لازم است متقاضیان از طریق درگاه الکترونیک سامانه مذکور وارد سامانه شده و پس از احراز هویت و تکمیل مستندات لازم، درخواست صدور تاییدیه تحصیلی برای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی را ثبت نمایند.

 توجه به این نکته ضروری است که دانشجویان داخل کشور، دریافت کننده پاسخ تاییدیه را دانشگاه محل تحصیل خود انتخاب و دانشجویان و دانش آموختگان خارج کشور، دریافت کننده پاسخ تاییدیه را، مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انتخاب نمایند.

بدیهی است پس از طی فرآیندهای لازم، نتیجه استعلام و تاییدیه تحصیلی از سوی وزارت آموزش و پرورش به دانشگاه‌ها و مرکز خدمات آموزشی ارسال گردیده و قابل بهره برداری لازم می باشد.

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 156780
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید