• 1399/09/05 - 13:00
  • 1683
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

اطلاعیه بورس تحصیلی کشور مجارستان برای سال ‏تحصیلی 2022-2021‏

نظر به اقدامات بعمل آمده، بنیاد بورس دولت مجارستان با اعطای تعدادی بورس تحصیلی در مقطع تحصیلات تکمیلی (ترجیحاً دکترای تخصصی Ph.D) برای سال تحصیلی 2022-2021 موافقت نموده است.

بر این اساس علاقمندان استفاده از این بورس در رشته‌های علوم پزشکی می توانند با مراجعه به آدرس https://stipendiumhungaricum.huapply و https://apply.stipendiumhungaricum.hu نسبت به ثبت نام رشته های مربوطه در دانشگاه‌های مورد تائید وزارت متبوع( براساس آخرین لیست دانشگاه‌های مورد تائید موجود در سایت مرکز خدمات آموزشی) حداکثر تا تاریخ 15 ژانویه سال 2021 برابر با 26 دی ماه 1399 اقدام نمایند.

متقاضیان مقطع دکترای تخصصی باید نامه پذیرش از استاد دانشگاه مربوطه دریافت نموده و ضمیمه مدارک نمایند.

شایان ذکر است پس از ثبت نام در سایت مذکور، ضروری است متقاضیان فرم های پیوست را تکمیل نموده و به آدرس پست الکترونیک eda@behdasht.gov.ir   ارسال نمایند. اضافه می‌نماید متقاضیان ملزم به ارسال درخواست‌های خود صرفاً از طریق آدرس ایمیل شخصی خود می‌باشند و در غیر اینصورت عواقب ناشی از آن بر عهده خود فرد خواهد بود.

بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر به هیچگونه درخواستی ترتیب اثر داده نخواهد شد و این ثبت نام به منزله ثبت نام اولیه است و ارزیابی و تائید نهایی پذیرش متعاقباً اعلام خواهد گردید.

 

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 156733
کلمات کلیدی

فایل ها

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید